JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Volný čas

čína

Co dělat, když dostanete poštou tajemná semínka z Číny

Ujistěte se, že jste balíček před otevřením pečlivě prohlédli. Možná to není to, co jste očekávali. Místo nového přírůstku do svého šatníku můžete být jedním z mnoha Američanů, kteří v e-mailu údajně obdrželi z Číny tajemná semena.

Neznámá semena přicházejí v balíčcích, které jsou označeny jako šperky nebo jiné položky, podle uživatelů Twitteru, kteří sdílejí obavy a fotografie online nevyžádaných balíčků. Jeden člověk řekl, že jejich záhadná semena dorazila do balíčku označeného „ušní tyčky“. Podle plakátu přišel balíček z Číny.

https://twitter.com/NevalainenSmith/status/1288512809706426368

Podobný zážitek měl i jiný uživatel Twitteru. Sdíleli fotografii černých semen, která podle plakátu dorazila do balíčku s tím, že měla uvnitř kruhový vnitřek.

https://twitter.com/wcvarones/status/1287137971347439616

Ministerstvo zemědělství Spojených států zveřejnilo na svém webu v úterý 28. července prohlášení, v němž uznalo záhadná semínka. USDA uvedla, že si byla vědoma podezřelých balíčků, které lidé z celé země dostali. Organizace údajně spolupracuje s celními a hraničními ochranou ministerstva vnitřní bezpečnosti na prošetření balíčků. Pokud semena obdržíte poštou, neměli byste je jíst ani zasadit na zahradě. USDA navrhuje, aby kdokoli, kdo obdrží semena, měl neprodleně kontaktovat regulačního úředníka svého státu. Organizace dále naléhá na lidi, aby si nechali štítky se semeny, obaly a přepravou, zatímco čekají na další pokyny.

USDA hlásí, že semena z obalů byla shromážděna a budou testována, aby se zjistilo, zda jsou potenciálně škodlivá pro životní prostředí nebo zemědělský systém země.

Přihlášení do klubu