JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Volný čas

Second handy

Second handy nikdy o zákazníky nepřijdou

Rostoucí ceny všeho nutí zákazníky šetřit, a proto se pozornost lidí, kteří chtějí být dobře, ale levně oblečeni stále více obrací ke kvalitním second handům. Stačí si jen vybrat dobrého obchodního partnera, který zaručí pravidelnou dodávku kvalitního oblečení z druhé ruky a váš second hand bude prosperovat.

A právě takovým obchodním partnerem je second hand velkoobchod Opatex.

Každý den se do firemního skladu s celkovou plochou 15 000 m2 doveze kolem 50 tun nového textilního zboží, které vyškolení pracovníci firmy roztřídí do čtyř kategorií. Jen nejvyšší jakost končí na pultech českého second-handového maloobchodního trhu. Aby se na ně oblečení či bytový textil dostalo, musí být posouzena kvalita materiálu i ušití, míra obnošenosti, kategorie oblečení (dámské, pánské i dětské oblečení) apod. V nabídce je i kožené zboží (obuv, kabelky, opasky), či dětské hračky.

Zboží, které je u nás neprodejné a nedá se ani zpracovat, se distribuuje do zemí mimo Evropskou unii.

V nabídce je oblečení pro děti, dámský a pánský textil všech velikostí, bytový textil, módní doplňky, hračky a textil pro další zpracování (bavlna, svetry, peří, duté vlákno). Výhodou firmy Opatex je, že nijak nelimituje své obchodní partnery podmínkami minimálního objemu nákupu. Koupit si lze klidně i jediný kus, nebo nakupovat ve velkém.

Přetříděný textil se používá praktický systém vysokopevnostních kartonových krabic, které si fixují PET páskou. Zboží je tak chráněno před pomačkáním, prachem i vlhkostí.

Chystáme se otevřít svůj vlastní kamenný second hand? Obraťte se na firmu Opatex a získáte užitečné rady, jaké zboží a kolik kusů do začátku objednat. Objednané zboží se odesílá doporučeně nebo také na dobírku, případně si ho lze odebrat také osobně.

Přihlášení do klubu