Volný čas

dárek pro ženu

Tip na dárek pro ženu, jejíž největší láskou je káva

Hledáš ideální dárek k narozeninám pro svou nejmilejší ženu? Ví se o ní, že miluje kávu? Tak by to nemělo být zas tak těžké. Jenže v takovém případě jí nějaký ten balíček její oblíbené pochoutky a životabudiče v jednom dá asi každý. Prozradíme ti, jak se odlišit od ostatních a zajistit si, že tvůj dárek nade všemi dalšími vynikne. A vykouzlí jí nejen mlsnou slinu na jazyku, ale taky ten největší úsměv na rtech.

Kouzelný hrneček

Její ideální den s největší pravděpodobnostní začíná právě hrnkem horké voňavé kávy. Ne vždy je ale čas vypít si oblíbenou kávičku v klidu a pohodlí domova. Stačí zapomenout nastavit si správně budík nebo jiný nečekaný ranní karambol a pohodička s kafíčkem může být rázem ta tam. A to dokáže nejedné kávomilce zkazit celý den.

Staň se zachráncem jejích pohodových dní a daruj jí kouzelný hrneček, ve kterém káva vydrží horká déle než jen pár minut. Takový, který si může vzít kdykoliv a kamkoliv s sebou. KeepCup nebo jakýkoliv jiný stylový termohrnek se v domácnosti milovnic kávy zaručeně neztratí. Když navíc vybereš nějaký s originálním vtipným potiskem, můžeš se spolehnout, že ani kvůli rannímu zpoždění jí úsměv na rtech po celý den nezmizí.

Vtipná trička s potiskem

Postarej se, aby měla ráno dobrou náladu ještě dřív, než si uvaří svou oblíbenou kávu. Sotva jen otevře skříň a bude si vybírat, co na sebe. Mrkni na dámská trička s potiskem na míru navrženým všem milovnicím kávy a vyber to, které co nejvíc vystihuje právě tvou nejmilejší.

Vtipná trička vykouzlí úsměv na rtech nejen svým majitelům, ale přitáhnou k nim zaručeně pozornost i všech ostatních. Tričko s potiskem tedy představuje ideální tip na dárek pro všechny paní i slečny, které milují nejen kávu, ale i pozornost okolí.

Kontroverzní dobrota

Jen těžko najdeš milovnici kávy, která nikdy neslyšela o té cibetkové. Káva Kopi Luwak, která se zpracovává z trusu cibetek, patří mezi jednu z nejkontroverznějších pochoutek vůbec. Pro neznalé svázané předsudky může jít o něco dost nechutného. Pro znalce je však cibetková káva hotový skvost. Proto ale taky počítej, že při jejím pořízení budeš muset sáhnou trochu hlouběji do kapsy.

Káva, která se praží z kávových třešní prošlých fermentací v trávícím traktu malé mlsné šelmy, vzbudí možná u tvé milé na první pohled lehké rozpaky. Když se však odváží ochutnat, odměnou jí bude jedinečný chuťový zážitek. Nezaměnitelná chuť a aroma hořké čokolády a karamelu, kterou se cibetková káva pyšní, polaská chuťové buňky snad každé milovnice kávy.

Zdroj obrázku: amenic181 / Shutterstock.com