Zdraví

Rychlé spalování kalorií

Rychlé spalování kalorií má svá pravidla. Jaké zásady dodržovat, aby vše správně fungovalo. Po přečtení následujícího článku se zbavíte nadbytečných kalorií tak rychle, jak je to možné.

Návod na rychlé spalování kalorií

Kardio

Kardio trénink zná každý, určitě je to spolehlivý spalovač kalorií, ale po zlepšení intervalovým tréninkem, se stane kardio ještě více účinným. S vysokou intenzitou cvičte po 30 sekund s opakováním. Opakujte trénink vždy jen s malou pauzou, nebo s nižší intenzitou tréninku. Například v době pauzy snižte rychlost běžícího pásu apod. Pauzu zkraťte na co nejmenší dobu, aby trénink byl co nejintenzivnější.

Posilování

Zvedání závaží sice není nejrychlejším způsobem, jak spálit velké množství kalorií, ale je také důležité. Čím máte více svalů, tím máte vyšší metabolismus a z toho plyny více spálených kalorií. Mnoho žen se silovému tréninku vyhýbá, ale posilování se závažím je nezbytný pro Váš trénink.