JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Zdraví

Mléčná dieta

Mléčná dieta

Možná vás ani nenapadlo, že byste mohli mléčnou stravu využít ke svému vysněnému cíli - hubnutí. Zaměřit se však v tomto ohledu musíte i na původ. Syrové organické mléko je bráno jako lék, který řeší mnoho zdravotních potíží od trávicích a metabolických poruch až po pohybový a dýchací aparát. Doporučuje se také při snížené funkci štítné žlázy, neplodnosti, migrénách, anémiích, nespavosti a žlučových kamenech.

V našem případě ho však budeme mít ke snížení nadváhy tuků. I když prvotní úlohou mléčných výrobků nebylo redukovat obezitu, dá se na ně dnes podívat i tak. Mléko pomáhá kontrolovat chuť k jídlu a dodává pocit nasycení.

Jak je možné, že zhubnete? Přečtěte si následující body:

• Organické mléko neobsahuje rafinované cukry (žádná fruktóza), naopak obsahuje komplexní a vysoce stravitelné vitamíny, minerální látky včetně těch stopových, makronutrienty a další enzymy, rovněž syrovátka a kasein

• Přikloníme-li se k tomu, co říká moderní věda, je obsah vápníku v mléku dáván do souvislosti s redukcí váhy. Pomáhá redukovat zejména břišní tuk. V jednom šálku mléka se nachází 30 % denní dávky.

• Má silné detoxikační vlastnosti - je výživou pro játra, trávicí systém i ledviny, posiluje oběhový systém a podporuje pocení

• Obnovuje svalovou hmotu - ta bojuje proti ukládání tuku

• Hubnutí probíhá i za přítomnosti konjugované kyseliny linolové nebo CLA v mléčném tuku

Z tohoto důvodu bychom měli syrové čerstvé mléko zařadit do svého jídelníčku, a to v množství tří sklenic denně, pak pro nás má smysl a stává se výživným doplňkem našeho hubnoucího programu. Snižte celkově počet kalorií a raději si dopřejte plnotučné mléko.

Jídlo přijímejte v menších porcích a skladbu směřujte samozřejmě i k jogurtům a tvarohu. Pravidelné intervaly se opalují po třech hodinách pětkrát denně. Je osmi, třinácti a šestnácti denní dieta, ale mléko pijte klidně dál. Mimo něj si však dopřejte také dostatek neperlivé vody a třeba čaje. Bílkoviny a vláknina vám dodá pocit sytosti. Zapojte kardiovaskulární cvičení.

Přihlášení do klubu