JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Odpověď: Čekám dvojčata a manžel má milenku

Poznámka: Posíláte zprávu jako "Host", nelze ji upravit nebo odstranit
Prosím Přihlásit se nebo Registrovat Chcete-li tento krok přeskočit.
X

Historie tématu: Čekám dvojčata a manžel má milenku

Zobrazit nejstarší 6 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)

  • Helena
1 rok 11 měsíců zpět
Čekám dvojčata a manžel má milenku

Ale to víš že bys to zvládla se třemi dětmi sama. Ono by ti nic jiného nezbylo, stejně jako před pár lety mně. ;)
Ber to tak, že pokud to mělo přijít, je to lepší, když jsou děti maličké, nebudou si pamatovat, jak byli máma s tátou spolu, nebudou si pamatovat tátu doma. Jak si to uspořádate, tak to budou brát. Myslím, že pro starší děti je pak ta změna mnohem horší.

A pokud teď pinda o tom, jak se postará, sepis s ním dohodu k soudu. Když to bude nesporné, je soud za chvilku hotový a ty budeš mít na papíře, kolik musí platit na tebe, na dítě. Dvojčata se ošetří, až budou na světě. Ono totiž ho ta dobrá vůle za čas přejde, milenka bude mít nároky, ideálně na společný život, dítě… A pak zřejmě ta péče i ochota platit půjde strmě dolů.

  • Anonym
1 rok 11 měsíců zpět
Čekám dvojčata a manžel má milenku

Zdravim, cekam dvojcatka a manzelovi jsem prisla na neveru. Nejak nevim co mam delat :,( jsem uz s nervama v haji a hormony to komplikuji. Porad ho miluji ( po 10 letech to samozřejmě uz neni jako na zacatku), ale strasne mi ublizil. Pry ji miluje, ale nechce odejit ode mne, nasi dcery(15mesicu) ani dvojcatek co se maji za 5 mesicu narodit. Rika, ze se o nams vzdycky postara - bud bude s nama.nebo financne. Nevim jak se mam zachovat, sama bych tri male deti nezvladla a navic si nedovedu predstvit zit bez manzela. Mam mu dat ultimatum a riskovat, ze odejde? Nebo milenku zdeptat? Nebo si hrat na,,chudinku,, aby mel pocit, ze nemuze odejit?.
Zrovna ted jsou spolu na dovolene :,(

Přihlášení do klubu