JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение
Ovocné pleťové masky

Ovocné pleťové masky vás rozzáří

Pleťové masky jsou dokonalým pomocníkem, jak dodat pokožce krásu. Představujeme tři super ovocné pleťové masky – jejich příprava trvá jen chvilku, ale výsledek je vážně super!

Jak ovocné masky pomáhají?

Ovoce obsahuje celou řadu vitamínů, které jsou nezbytné právě pro zdraví a krásu pokožky. Ovocná pleťová maska má velice pozitivní účinky – pomáhá pokožku rozjasňovat, hydratovat, regenerovat a uzdravuje ji.

Avokádová maska – pro dokonalou hydrataci

Avokádo obsahuje mnoho minerálních látek a vitamínů. Maska z něj je vhodná pro regeneraci pleti a pomáhá udržovat optimální hydrataci. Pro výrobu masky je potřeba 1 zralé avokádo, dvě lžíce bílého jogurtu a med. Avokádo nejdříve rozmixujte a poté smíchejte s jogurtem a medem. Pokud je směs příliš řídká, přidejte více jogurtu a medu.

Citrónová maska – pro čistou pleť

Citrón je díky své kyselosti výborným čističem. Maska z citrónu pomáhá čistit pleť – efektivně odstraňuje nevzhledné černé tečky. K přípravě masky budete potřebovat šťávu z 2 citrónů a tvaroh. Šťávu smíchejte s tvarohem, můžete přidat ještě trochu medu či olivového oleje.

Banánová maska – pro suchou pleť

Banán vám dokáže pomoci od problémů se suchou pletí. I příprava této masky je super jednoduchá. Stačí banán rozmixovat, smíchat se žloutkem a jednou lžičkou olivového oleje. Pokud nemáte olej, smíchejte banán jen s bílým jogurtem.

Použití pleťových masek

Masky naneste na obličej a nechte působit zhruba 15 minut. Poté opláchněte vlažnou vodou. Masky můžete aplikovat podle libosti – nejlepší je 3x týdně.

Přihlášení do klubu