JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение
stříbrné náušnice

Stříbrné náušnice pro každou příležitost

Patříte-li k lidem, co si nepotrpí na drahé šperky, stříbro je pro vás to pravé. Většina žen se již od mala ráda zdobí a parádí. Proto jsou náušnice neodmyslitelnou součástí každé z nás. Stříbrné náušnice mají obrovskou výhodu cenové dostupnosti, proto si jimi můžete snadno naplnit vaši šperkovnici.

Snášenlivost stříbra

Stříbrné šperky se vyrábějí z kvalitního stříbra o ryzosti 925/1000. Stříbro je poměrně měkké a je náchylné k černání při styku se sloučeninami síry v atmosféře. Proto se obvykle slévá s jinými kovy, které zlepší jak jeho mechanické, tak vzhledové vlastnosti.

Alergická reakce je možná především u novorozenců. Dospělí lidé stříbro snášejí velmi dobře, s výjimkou opravdu velmi malého procenta lidí. Podráždění však nebývá reakcí na samotné stříbro, nýbrž právě na jiné kovy přidávané do slitiny.

Tvar a zapínání stříbrných náušnic

Každá žena je typově naprosto odlišná. Jedné sluší šperky výrazné a jiné pravý opak. Při koupi nových náušnic by jste se v nich měla především cítit dobře, proto vždy dejte na svůj vnitřní hlas.

Stříbrné náušnice pecky jsou spolu se stříbrnými kruhy nadčasové typy náušnic. Nepodléhají módě, proto si můžete být jistá, že budou stále in. Pecky mají zapínání na šroubek nebo puzetu. Stříbrné náušnice kruhy jsou nejčastěji opatřeni zasouvacím zapínáním, popřípadě zacvakávacím zapínáním.

Máte příliš kulatý obličej a chcete ho opticky prodloužit? Potom si určitě pořiďte stříbrné visací náušnice. Bývají opravdu dlouhé a zapínání se pro tento typ používá celá řada. Šroubek, puzeta, klasický dámský patent nebo zacvakávací zapínání s pojistkou.

Klasické dámské náušnice jsou nejvyhledávanější variantou náušnic. Dámské zapínání nebo francouzské se výhradně používá u těchto typů. Bývají zdobeny nejrůznějšími drahými kameny nebo jsou celostříbrné. Kameny se používají syntetické, jinak by byla cena náušnic obrovská.

Péče o stříbro

Každý šperk potřebuje čas od času vyčistit. Doporučujeme náušnice svěřit do rukou odborníků. Žádné podomácku vyrobené pasty vám šperk nevyleští jako ve zlatnictví. Nejprve ho mechanicky vyleští a poté vloží do ultrazvukové lázně s jarovou vodou a čpavkem. Vaše náušnice budou opět vypadat jako nové.

Přihlášení do klubu