JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение
estetická medicína

Víte, které laserové zákroky jsou v estetické medicíně stále IN?

Přirozený vzhled je dnes velmi moderní, ale přesto se najdou estetické zákroky, které jsou stále oblíbené a trendy na ně nemají moc velký vliv. Jaké to jsou a proč si získaly svou popularitu?

Mladistvému vzhledu a dobré kondici se dá jít naproti zdravým životním stylem, sportováním a dodržováním životosprávy. Když se ale objeví vrásky nebo chceme doladit vrozené nedokonalosti, je právě estetická medicína dobrým pomocníkem. Moderní trendy, které se promítají do zákroků v BcD Clinic – laserovém centru Praha, kladou důraz na přirozenost, navrácení původních kontur i na jemné doladění vzhledu.

3 stálice v oblasti laserového ošetření pleti

Na předních příčkách mezi laserovými zákroky se drží ty, které dokáží bojovat s vráskami a pomohou s omlazením pleti.

Laserové omlazení pleti neboli laserová rejuvenace

Podstatou laserového omlazení pleti je prohřívání podkoží pokožky pomocí laseru. Pokožka se pak přirozeně vypíná, prokrvuje a je pružnější. Na pokožce se stahují póry a také se zjemňují drobné vrásky. Zákrok je neinvazivní, má dlouhodobý efekt a dá se podstoupit jako prevence při prvních náznacích ochabování pleti nebo ho lze kombinovat s dalšími zákroky.

Laserové odstranění kožních výrůstků

Bradavičky, fibromy, xantelazmata i další kožní výrůstky lze pomocí laseru po velmi jemných vrstvičkách odstranit. CO2 laser vysílá krátké laserové pulsy soustředěné pouze na ošetřované místo a po výrůstku zůstává jen hladký povrch. Vždy je nutné konzultovat vhodnost zákroku pro daný typ výrůstku.

Odstranění žilek na obličeji pomocí laseru

Laserové odstranění žilek na obličeji je určeno pro případy, kdy je snížena elasticita vláken v žilní stěně a pokožka ztrácí svoji pružnost. Viditelné žilky se objevují nejčastěji v oblasti nosu a na tvářích. Pomocí cévního laseru NdYAG firmy Candela lze žilku cíleně zaměřit a působením tepla ji zatavit. Žilka se pak samovolně vstřebá a vymizí.

Mohlo by se hodit: Jak si načasovat kosmetické zákroky. V zimě vsaďte na laser i ultrazvuk. Více zde

Laserové ošetření pleti má i řadu dalších podob

Ošetření pleti laserem může mít podobu nejen zmíněných tří zákroků. K dalším oblíbeným zákrokům patří také:

●       frakční CO2 laser – miniinvazivní metoda omlazení pleti a vyhlazení jizev,

●       biostimulační laser – používaný pro regeneraci tkání a následné omlazení pleti,

●       laserová depilace – cíleně ničí vlasové cibulky,

●       laserové ošetření akné – snižuje tvorbu mazu a mírní zánětlivé projevy na pokožce,

●       odstranění pigmentací laserem – pomáhá s redukcí nevzhledných pigmentových skvrn,

●       laserové odstranění tetování – bezpečně odstraní to, co nemá být vidět.

Laserové zákroky jsou šetrné a v rukou odborníků mohou výrazně pomoci s projevy stárnutí pokožky nebo mohou zmírnit zdravotní obtíže. Nejde tedy jen o estetickou stránku věci, ale také o pomoc se zlepšením kvality života a toho, jak se klient cítí.

V oblasti moderní estetické medicíny stále ještě mezi lidmi přetrvávají mýty, které hovoří o škodlivosti nebo nedokonalosti zákroků. Nebojte se, jde o mýty. Více v tomto článku

Přihlášení do klubu