JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение
peněženka

Červená je barvou sebevědomé ženy

Také u peněženek existují stabilně nejoblíbenější barvy. Patří k nim různé odstíny hnědé, modré, samozřejmě černé, a také červené. Červená barva byla historicky chápána jako barva králů, kardinálů a také jako barva slavnostní.

Nic pro všední lidi. V současné módě je barvou silných a sebevědomých žen, které se nebojí výrazných barevných odstínů, které je nenechají projít bez povšimnutí. Navíc – pro ženy je červená peněženka také neskutečně praktická, protože většina kabelek má uvnitř černou či šedou podšívku. Zkuste hledat černou peněženku v černé kabelce s černou podšívkou… Červenou najdete ihned.

Není červená jako červená. Peněženky se vyrábějí ve všech možných červených odstínech – od světlounce červené po bordovou až temně rudou. Zdobí je buď jen dokonale červený odstín kvalitní kůže, nebo jednobarevný či dvoubarevný potisk nějakého vzorku, například lístků, případně kombinace červeného základu s natištěnými obrázky, nebo proužky jiných barev. Ale nejluxusněji vypadají přece jenom jednobarevné kožené peněženky. Taková červená peněženka jako by říkala „moje majitelka má svůj osobitý styl“. Na červené kůži také vyniknou méně obvyklé ozdoby, například krystalky.

Mezi červenými peněženkami najdete malé i velké modely, s klopou i bez ní a s různými způsoby uzavírání – se zipem, s přezkou, drukem i peněženky, které se jen volně zavírají jako desky. Velmi různorodé jsou i počty přihrádek a kapes, včetně průhledných, v nichž se báječně dívá na fotografie blízkých. Velmi moderní je ale funkce, označovaná jako RFID. Peněženky s tímto označením jsou vyrobeny speciální technologií, která brání nechtěnému přečtení platebních karet. Pro ty, kteří často potřebují drobné, je výhodné mít mincovník z venku, do kterého je přístup, aniž by se musela otevřít celá peněženka. Ale hlavně – červené dámské peněženky jsou prostě krásné.

Přihlášení do klubu