JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Argumenty nevěrníka

  • Erika
  • Autor tématu
4 roků 3 týdnů zpět #32 od Erika
Argumenty nevěrníka vytvořil uživatel Erika
hoj holky, předem říkám, že si nejdu pro radu. Snad jen chci situaci zlehčit a věřit manželové verzi, nechte mě u toho prosím nebo to vemte jako příspěvek pro pobavení.

Takže…jedu si autem, píchnu kolo, vlezu do rezervy a tam najdu lubrikant a manželovo nové oblečení. Oblečení jsem v životě neviděla, nezmínil se, že si něco koupil, o lubrikantu jsme doma mluvili jen teoreticky. Takže co mi prolítlo hlavou tady vůbec nemá smysl psát…lubrikant otevřený, v džínách kapesník- to neobhájíš!!!

A teď se chci podělit o odpověď jak manžel celou situaci vysvětlil. Ano, věřím tomu, abych se z toho nezbláznila :D Prý to tam vozí skoro rok, jenže na to jaksi zapomněl a už to nevytáhl z toho auta. Jednou měl jít hned z práce k zubaři, jenže pracuje v montérkách a nestihl to domů 40 km otočit pro čisté oblečení. Takže šel do obchoďáku a koupil si hadříky. No a v tom obchoďáku šel kolem sexshopu, kam ho zvědavost zahnala, a aby tam nebyl jako čumil, koupil si lubrikant. Ještě než došel k autu, otevřel ho a zkusil na prst kvalitku, prý ho prodavačka moc vychvalovala :roll: celou tašku hodil do kufru, převlékl se, šel k zubaři, převlékl se a zase pracoval. Pak údajně nějakou dobu vozil tašku volně položenou v kufru. Po pár dnech měl u mých rodičů něco špinavého naložit do kufru, nechtěl si to zašpinit, tak zvedl dekl kufru a tašku hodil prostě do rezervního kola 8o no a údajně na to už zapomněl. Já to nepochopím, ale vem to čert už. No a několik měsíců na to píchnu a toto najdu!!! No a po pár hádkách mu to prostě věřím.

Holky, musíme se s těma chlapama tak trápit?
  • Kamila
  • Autor tématu
4 roků 3 týdnů zpět #33 od Kamila
Odpověděl Kamila pro téma Argumenty nevěrníka
Já bych mu asi věřila… pokud nemáš jiné podezření… Zažila jsem něco podobného a vypustila jsem to z hlavy. Jestli někoho muž měl nebo ne je mi jedno, důležité pro mě je, že zůstává s námi.
  • Pavel
  • Autor tématu
4 roků 3 týdnů zpět #34 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Argumenty nevěrníka
Jako chlap Tě bohužel moc neuklidním, já tam takhle vozil pouta, náhradní spodní prádlo, zubní kartáček a voňavku :)
Jak píše „puberťák“ , tak gel na milenky rozhodně nepotřebuje, takže má rád zadečky a Ty jen doufej, že dámské.
Bejt Tebou zkusím doma zadeček nabídnout :) … pak Ti chlap třeba zůstane doma
Držím palce
  • Maria
  • Autor tématu
4 roků 3 týdnů zpět #36 od Maria
Odpověděl Maria pro téma Argumenty nevěrníka
No, na milenku sice lubrikant nepotřebuje ale na nějakou prostitutku předpokládám, že ano. Tam se asi netolerují sliny. :) Ale tak třeba je to pravda, jen je spíš divný, že to obojí skladuje na takovém tajném místě. V takovém případě bych to klidně vzala domů nebo nechala na sedadle. Příště si dá alespoň větší pozor, jen mu to teď bude drhnout. :)
  • JyhbunwIndide
  • Autor tématu
1 měsíc 4 týdnů zpět #89 od JyhbunwIndide
Odpověděl JyhbunwIndide pro téma Argumenty nevěrníka
cialis classification <a href="https://xucialika.com/ ">cialis doesn\'t work?</a> https://xucialika.com/

Přihlášení do klubu