JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Chlap na služební cestě a skoro žádná komunikace

  • Jana
  • Autor tématu
4 roků 3 týdnů zpět #39 od Jana
Ahoj holky ))
Ráda bych znala Váš názor.
Partner mi odjel do Rakouska na služební cestu se 3 kolegy. Odjel na měsíc, jel poprvé někam takhle co se práce týká. Když už nebyl doma tak max na víkend a to snad bylo jen jednou. Můj problém nastal, když odjel. Skoro se neozve, když tak odepiše na mě zprávy jednou větou a někdy ani to ne. Ne že bych mu psala ho pět minut, to fakt ne :D Napíšu během dne pár zpráv, pošlu fotky dětí a zeptám se jak se má. Když je v týdnu v práci, chápu že nemá čas. Pak sednou do auta, jedou do krámu a buď na hotel a nebo někam na výlet. Večer většinou zavolá, ale vždy má za zadkem někoho kdo mu do toho krafa nebo tak. Takže žádné soukromí. Docela mě to mrzí. Chápu že on na to psaní moc není, ale myslím si že by se občas mohl ozvat sám a zeptat se na děti, na nás den nebo tak. Nejhorší byl teď víkend, kdy vím že není v práci ale jezdí po výletech. Posílá sice fotky, ale že by zavolal během dne nebo alespoň napsal sám od sebe-to prostě nehrozí. :roll:
Dost mě to mrzí. Nevím co si o tom mám myslet a doufám, že se nejevim jako hysterka. Nejvíc mě fakt naštvalo, že mi v týdnu napsal že jedou z práce do krámu, pak na hotel domluvit se co budou dělat o víkendu a pak že zavolá. To jeli ve 4 hodiny. V 7 sem mu psala, zda Teda zavolá. Nic. V půl osmé jsem mu napsala, že půjdu brzy spát protože malému lezou zuby a ten celou noc je silenej, a že jestli se mu to nehodí že si zavoláme jindy. Zase nic. No tak sem to nevydržela a zavolala v osm, co se děje. On mi řekl že ztratil pojem o čase a že se koukají s kolegou na film :sick: :evil:
To mě fakt naštvalo tak sem mu položila telefon. Když se mu snažím vysvětlit o co mi jde, tak to nechápe. Já už fakt nevím co mám dělat. A to je dost možný že na té služební cestě zůstane ještě dyl než bylo v plánu..
  • Terez
  • Autor tématu
4 roků 3 týdnů zpět #40 od Terez
Tak jestli si ani normálně nepíšete, když je partner v práci, tak mi to přijde normální. My si s manželem píšeme pořád. Když je v práci tak klidně 20 zpráv a více, takže u něj by mně hodně překvapilo, kdyby se neozýval, ale takhle? Psala bych dál sama a nechala ho dýchat. Nejspíš si užívá volného času a když má od tebe pořád přehled, jak se máte, asi už nemá sám potřebu psát nebo volat.
  • Evik
  • Autor tématu
4 roků 3 týdnů zpět #41 od Evik
No tak já nevím, píšeš mu a posíláš fotky, on ti odepisuje a taky ti posílá fotky? Takže jediný problém je, že si nevoláte? Partner jezdí max. na 14 dnů, většinou si tak 1× zavoláme během té doby a jinak si občas napíšem a posíláme fotky, když někdo něco zajimavého zažije, když jede jenom na týden nebo na týden jedu já, tak si nevoláme nikdy, jen píšem, třeba večer, přes den moc čas není…
Přijde mi, že trochu přeháníš.
  • Franta
  • Autor tématu
4 roků 2 dní zpět #48 od Franta
Chlap je chlap, buď podvádí a nebo si potřebuje pročistit hlavu...
  • Franta
  • Autor tématu
4 roků 2 dní zpět #49 od Franta
Chlap je chlap, buď podvádí a nebo si potřebuje pročistit hlavu...

Přihlášení do klubu