JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Zdraví

Metody léčby neplodnosti

Metody léčby neplodnosti

Obor asistované reprodukce neboli umělého oplodnění, prošel za uplynulá léta obrovským vývojem a neustále se rozvíjí, zefektivňuje a zdokonaluje.

Dnes existuje řada speciálních postupů, díky kterým je úspěšnost oplodnění velmi vysoká. Na naší klinice poskytujeme kompletní léčbu neplodnosti.

Jednou z nejstarších a nejčastěji používaných metod asistované reprodukce je mimotělní oplodnění, tzv. in vitro fertilizace (IVF). Pomocí této metody se na celém světě ročně narodí miliony dětí. Uplatňuje se především při neprůchodnosti vaječníků, využití však nachází i při nedostatečné schopnosti vaječníků produkovat vajíčka, endometrióze, u párů s imunologickým či závažným mužským faktorem neplodnosti, nebo u párů, které se snaží několik let neúspěšně počít dítě, aniž by byla nalezena příčina neplodnosti. Vhodná je především u mladých žen, ideálně do 35 let a v případě, že spermiogram partnera vykazuje hodnoty jako zdravý fertilní muž. Tato metoda vyžaduje manipulaci se zárodečnými buňkami – vajíčky a spermiemi včetně jejich uchování. Při in vitro fertilizaci dochází k samovolnému splynutí spermií a vajíček v kultivačním médiu za přísně definovaných a kontrolovaných podmínek. Léčba začíná hormonální stimulací ženy, která směřuje k dozrání většího počtu vajíček. Ta jsou následně odebrána punkcí a v kultivačním médiu uchována společně se spermiemi partnera, které prošly laboratorní úpravou. K oplodnění dochází spontánně poté, co spermie samy proniknou do vajíčka. Společná kultivace trvá 16-20 hodin a poté se zjišťuje úspěšnost fertilizace. Vzniklá embrya jsou kultivována ve speciálních médiích a po 2-6 dnech, ideálně den 5., se 1 embryo, případně 2, přenášejí do děložní dutiny. Zbylá kvalitní embrya mohou být zamražena a uskladněna pro pozdější použití. Po dvou týdnech následuje hormonální analýza a vyšetření pro potvrzení těhotenství.

Na naší klinice reprodukční medicíny nabízíme všechny dostupné metody asistované reprodukce, jako jsou intrauterinní inseminace, injekce spermií do vajíčka, monitoring embryí, metody PGD/PGS, MESA/TESE, asistovaný hatching, EmbryoGlue, ERA test a také kryokonzervaci vajíček, spermií a embryí.

Náš tým specialistů s mnohaletými zkušenostmi v této oblasti vybere na základě zjištěných výsledků (informací z anamnézy a testů) tu nejlepší léčbu a nejefektivnější postup právě pro Vás. Důraz klademe na individuální přístup, po celou dobu léčby budete mít „svého“ lékaře. Vstřícnost a empatie je u nás samozřejmostí. Jsme připraveni udělat maximum pro to, aby se Vám splnil sen a narodilo zdravé dítě.

Metody léčby neplodnosti

Přihlášení do klubu