Zdraví

detox

Pravý čas na přírodní detox těla

Kdy je vhodný čas na celkovou očistu těla? Teď! Dodejte si právě teď tolik potřebnou energii vhodně zkomponovanými přírodními produkty Duolife, které podporují funkci organismu a ladí s denním biorytmem. Co je na takovou detoxikaci nejlepší?

Detoxikace je v poslední době často skloňovaným slovem a ne nadarmo! Obvykle to představuje dodržování konkrétní dobře připravené diety a užívání speciálních produktů, které pomáhají zbavit vaše tělo škodlivých toxických látek, zlepšují zdraví a nastartují váš metabolismus při touze zhubnout nějaké to kilo. Naše tělo je přirozeně nastavené zbavovat se toxických látek, ale díky přírodním produktům mu můžete pomoci snadněji se vypořádat s těmito látkami a podpořit jeho přirozenou funkci.

Jak na vitalitu přírodní cestou s Duolife?

Péče o tělo je především péče o celkovou harmonii organismu s vnímáním jeho vnitřních potřeb, a proto proces detoxikace hraje důležitou roli. Efektivně podpoříte regeneraci harmonickým spojením tekutého Vita C, který je zdrojem zdraví, energie a dobré nálady, společně pak s Aloes Duolife, která obsahuje více než 200 aktivních složek, tvoří ideální podpůrný systém přirozené detoxikace. Aloes obsahuje vysoké množství antioxidačních látek, které nejen že posilují imunitní systém, ale také okysličují buňky lidské kůže. V kombinaci s klinickou formulí DuoLife Medical Formula ProDeacid ulehčíte svému tělu proces očisty a regenerace buněk. Tento produkt napomáhá ochránit tělo před patologickými změnami, které jsou výsledkem přílišné koncentrace toxických látek. Mimo to podporuje regulaci pH a pomáhá zachovat optimální kondici organismu.

Nezapomínejte na to, že tělo regeneruje hlavně v noci a klidný spánek je záruka úspěšné obnovy správné funkce vašeho těla! Sada DuoLife Den a Noc byla vyvinuta tak, aby udržela správný biorytmus těla. Aktivní složky obsažené v plodech noni, která je zdrojem serotoninu a melatoninu, napomáhají ke snižování únavy a vyčerpání. Kromě této látky je sada Den a Noc bohatá na spoustu přírodních látek, které oceníte během jarní i podzimní detoxikační kúry.

Výjimečností doplňků stravy Duolife je synergie obsažených složek, kterou přenesou i do vašeho těla. Balanc a harmonie je základem spokojené mysli i těla. Všechny tyto produkty a další rady najdete na e-shopu StayVital.