JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Celebrity

Sandra Parmová

Proč moderátorka Sandra Parmová skončila na operačním sále

Víte, jaký dárek si nadělila Sandra Parmová pod vánoční stromeček? Co jste o této moderátorce asi nevěděli.

To že Sandra Parmová měla až donedávna na každé noze vadu, kterou nelze považovat pouze za kosmetickou. Naštěstí se rozhodla svůj problém vyřešit. Tato naše krásná moderátorka trpěla na křečové žíly a metličky.

Sandra  Parmová se chce soustředit na svůj výkon

„Křečové žíly mi zatím vyloženě nebránily v žádných aktivitách, ale v mé práci je zkrátka důležité dbát o svůj vzhled a být ve formě po všech stránkách. I když ve zpravodajském studiu nohy sice vidět nejsou, jsou i jiné akce, které moderuji. Dost často navíc moderuji v minišatech a právě v těchto chvílích se chci cítit sebevědomě a soustředit se hlavně na svůj výkon, a ne na něco jiného,“ vysvětlila Sandra Parmová.

Sandra dlouho přemýšlela, než se rozhodla navštívit žilního chirurga: „Poprvé jsem si drobnějších žilek všimla už před několika lety. Brala jsem to ale jen jako kosmetický problém, který není třeba více řešit,“ přiznala krásná moderátorka Sandra Parmová. Ale nakonec se správně rozhodla.

Nikdy nepodceňujte křečové žíly

U křečových žil ale nikdy není dost brzy, nikdy není na co čekat, ani co odkládat. Uznávaný žilní specialista MUDr. Ota Schütz nezná ve svém oboru větší zásadu, než začít žilní problémy řešit včas. „Spousta žen, ale i mužů, se domnívá, že pokud křečové žíly nebolí, není potřeba s nimi nic dělat. Opak je pravdou. Křečové žíly se musí začít léčit ihned, jakmile se objeví. Čím dříve pacient přijde, tím lépe jsme schopni je odstranit a tím kratší dobu trvá následná rekonvalescence.“

Sandra měla na jedné noze pouze metlice, ale na druhé se jí objevily i křečové žíly. Primář Žilní kliniky MUDr. Ota Schütz se rozhodl operovat Sandře nejprve křečové žíly a až druhý den druhou nohu postiženou metličkami. „Není běžné, abychom operovali obě nohy najednou. Vždy řešíme každý problém zvlášť, což nám umožňuje se na něj více soustředit. Každá radikální léčba je však individuální a připravujeme ji každému pacientovi na míru,“ vysvětloval žilní specialista MUDr. Ota Schütz.

Ptejte se na reference

„Dám na dobré reference, a když mi pana doktora Schütze doporučily hned dvě kamarádky, vůbec jsem neváhala. Už při prvním telefonátu byl pan doktor moc příjemný a stejně tak skvěle se o mě na klinice staraly i jeho kolegyně, které mě navíc před zákrokem hodně uklidnily,“ děkovala Sandra Parmová, která si rovněž nemohla vynachválit časovou nenáročnost operace. Žilní klinika je totiž klinikou jednodenní chirurgie a její pacienti odcházejí po zákroku bez problémů domů.

Křečové žíly v rodině

Pokud má navíc člověk, křečové žíly v rodině, pravděpodobnost výskytu se u něj zvyšuje až na 90%. „Na křečové žíly trpěla už i moje babička a maminka. Rodinná dispozice je pro mě hlavním důvodem, proč se začít o své nohy starat dřív, než bude pozdě. Vím, co z toho může vzejít a nerada bych se toho dočkala,“ rozhodla se správně Sandra Parmová.

Další den po zákroku

Další den po zákroku Sandra nemusela moderovat, ale podle jejích slov by to bez problémů zvládla: „Jediné, co jsem ihned po operaci potřebovala, bylo hodně spánku. Hned druhý den jsem se ale cítila skvěle a odpočatě. Doma jsem zvládla pěkně uklidit, vyluxovat a odpoledne jsem se už věnovala dalším pracovním aktivitám,“ popsala situaci po opera Sandra.

Zdroj: zilniklinika.cz
Foto: Žilní klinika

Přihlášení do klubu