JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Celebrity

Jitka Schneiderová, Olga Menzelová, Eva Josefíková a Lilian Sarah Fischerová

Proč chce Jitka Schneiderová japonskou tradici

Víš, proč mají Japonky tak krásnou pleť až do vysokého věku? Je to protože ví, jakou kosmetiku mají používat a mají dostatek odpočinku. Uvědomují si, že dokonalá krása ženy začíná bezchybnou hedvábnou pletí.

Jejich recept na tvář bez vrásek nejen české VIP krásky, ale i světové celebrity jako Madonna, Scarlett Johansson, Demi Moore nebo Miley Cyrus.

Čtyři známé tváře

Do SILKY SALONU přišly hned čtyři známé tváře – Jitka Schneiderová, Olga Menzelová, Eva Josefíková a Lilian Sarah Fischerová. Každá z nich je v jiném věku a má jinou profesi. Ale něco společného mají. Tou je právě krásná tvář.

Jitka Schneiderová je pořád svěží

Aby pleť Jitky Schneiderové zářila a působila svěže už na první pohled, dopřála si proceduru pro rozjasnění. Jitka, říká, že salon objevila náhodou, když šla do svého divadla: "Už z dálky mi imponovala čistota designu a harmonie, která ze salonu vyzařuje. Úplně mě to donutilo jít se podívat dovnitř."

Jitka Schneiderová

Olga Menzelová ví co frčí

Olga Menzelová zvolila proceduru zvanou žehlička. "Zvolila jsem ošetření, díky kterému je moje pokožka zregenerovaná stejně jako po osmi hodinách spánku. O čemž se mi běžně může opravdu jen zdát," postěžovala si na svůj spánkový režim Olga Menzelová a dodala: "na kosmetiku obecně chodím proto, abych si odpočinula a také zjistila, co ve světě kosmetiky právě frčí."

Eva Josefíková přišla na pozvání

Do salonu, přišla na pozvání i Eva Josefíková, která si nechala rozjasnit pleť pomocí hedvábné masky a masáže, stejně jako Jitka Schneiderová. Dokonce si slíbila, že začne na kosmetiku chodit pravidelně.

Lilian Sarah Fischerová nic nechá náhodě

Do salonu už chodí pravidelně Lilian Sarah Fischerová, druhá vicemiss roku 2007, která má s japonskou kosmetikou jen ty nejlepší zkušenosti. Sice už se tolik nepohybuje mezi modelkami, protože se věnuje spíš kariéře herečky mj. v mosteckém divadle a také se věnuje charitě, ale svou krásu si udržuje neustále. "Vyzkoušela jsem už ledacos, ale až tady jsem opravdu spokojená a myslím, že je to na mé pleti vidět," a dál si užívala čistící masáž.

Čtveřici dam se dostalo vskutku kompletní péče. Po kosmetických ošetřeních totiž přišla na řadu i manikúra a líčení. Zatímco se Olga, Jitka a Eva odešly s protáhlými černými linkami, Lilian chtěla prověřit největší přednosti speciální řasenky, která dokáže vyvolat neodolatelný výraz očí.

Foto: Silky -salon

Přihlášení do klubu