JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Rodina

Šlapací traktory

Šlapací traktory

Lámete si hlavu nad tím, jak nenásilnou formou přinutit své dítko k častějšímu trávení volného času na čerstvém vzduchu? Chcete, aby ho pobyt venku bavil, přinášel mu radost a spokojenost?

Jestli veškeré Vaše snahy byly marné, zkuste mu pořídit šlapací traktor. A budete mít opačný problém: dostat ho domů. Šlapací traktory jsou ideální hračkou na zahradu nebo hřiště, radost udělají především chlapcům, u malých traktoristek je oblíbenost nižší. Využít je mohou děti už od dvou let.

V naší nabídce naleznete široký sortiment šlapacích traktorů různých typů a druhů od francouzské značky FALK, která klade velký důraz na kvalitu svých výrobků a také na bezpečnost dětí. Používá vysoce kvalitní odolné materiály, které vydrží výkyvy počasí i teplotní změny. Její šlapací vozítka jsou vyrobena z plastu. Vyznačují se nejen pestrostí a barevností, díky čemuž jsou považovány za nejkrásnější traktory na trhu, ale především detailní propracovaností. Mají kvalitní kola, řídítka, volant, vybaveny jsou také klaksonem. Vybírat můžete z různých modelů – s vyklápěcí vlečkou, s předním nakladačem, s rypadlem či bagrem. Z vašich dětí se stanou nadšení pomocníci, naloží trávu, hlínu, listí, vlastními silami odvezou, co je potřeba, budou mít pocit užitečnosti. Jednotlivé traktůrky se od sebe liší velikostí, barvou i tvarem. Podstatným faktorem pro jejich koupi je pochopitelně cena. U těch propracovanějších, které jsou realistickou kopií skutečného traktoru, budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Avšak cenové rozpětí je široké, takže si vybere skutečně každý. U nás je navíc pořídíte za nejlepší ceny na trhu a u Vás doma mohou být opravdu brzy – většinu traktůrků totiž máme skladem a tak je můžeme okamžitě expedovat.

Šlapací traktory

Přihlášení do klubu