JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Rodina

Hračky Mattel

Hračky Mattel

Blížící se Vánoce jsou ideálním obdobím pro nákup hraček. Nikoho nepřekvapí, že v tomto období je poptávka po nich největší.

Jestli i Vy sháníte takovou, která by Vašemu dítku udělala radost, pak určitě nešlápnete vedle výběrem některé hračky od firmy Mattel. Dnes už snad neexistuje člověk, který by neznal hračky od této americké legendy, která změnila a posunula svět hraček o pořádný kus dál. Spousta jejích hraček se stala opravdovým hitem. Tento známý a také největší výrobce hračekna světě vytváří panenky, autíčka, deskové hry i nejrůznější figurky z filmů a seriálů. Vybere si opravdu každý, bez ohledu na věk, zabaví malé i velké. Všechny jeho hračky jsou zárukou vysoké kvality. Proto by hračky od něj rozhodně neměly chybět v žádném dětském pokojíčku.

V podvědomí veřejnosti je s touto značkou spjata především panenka Barbie a příslušenství k ní. Tato panenka je stálicí. Oslavila už 56. narozeniny, a přesto neztratila nic ze své popularity. O tom, že vypadá stále velmi dobře nemluvě. Vybírat můžete z nejrůznějších modelů, k mání je Barbie jako nevěsta, zdravotní sestra, moderátorka, tanečnice či mořská panna. Dokonalá panenka je snem holčiček od 4 do 8 let. Ty starší touží po panenkách, které jsou od Barbie podstatně odlišné vzhledem i příběhem. Moderní jsou dnes poněkud strašidelné panenky Monster High, které představují potomky slavných hororových monster. Zájem o ně roste hlavně v souvislosti s jejich originálními příběhy a animovanými filmy. Oblíbené jsou také extravagantní panenky Ever After High, které představují děti postav z pohádek. Mají svůj jedinečný styl, oblečené jsou do školních šatů, jsou rebelské, zlobivé a navštěvují pohádkovou školu.

Chlapcům se určitě zalíbí snad nejznámější autodráha Hot Wheels, která podpoří jejich logické myšlení. Autodráhy jdou rozšířit do velkých rozměrů, záleží na fantazii i logickém uvažování, rozvíjí tak u dětí kreativitu a logiku. Angličáky Hot Wheels jsou jedničkou mezi autíčky, vypadají jako skutečná auta, děti si s nimi užijí spoustu adrenalinu i zábavy. Pro kluky, kteří mají dobrodružnou povahu, jsou určeny pistole Boomco s dlouhým dostřelem či působivými vizuálními efekty.

Hračky Mattel

Přihlášení do klubu