Rodina

soukromá školka

I ve školce se dá rozvíjet talent dítěte

Pro malé děti školka znamená v životě další krok do neznáma. Děti jsou zvyklé trávit hodně času s matkou doma a čeká je velká změna.

Školka je pro ně režim, pomáhá jim do budoucna získávat dovednosti, osvojit si je a postupně je také aplikovat ve škole. Soukromé školky v Praze jsou výjimečné tím, že tu vyučují lektoři. Jsou to v podstatě rodilí mluvčí, kteří přesně vědí, jak se dětem věnovat a rozvíjet jejich přirozený talent. Poslouchá vaše dítě rádo písničky v angličtině nebo je nějak pohybově nadané?

Sebemenší náznak jakékoliv aktivity se musí využít!

Každé dítě má v sobě potenciál, jen ho objevit. Školky v Praze jsou pomocným vodítkem k tomu, aby se tu dítě seberealizovalo. V batolecím věku se prosazuje hlavně hrubá motorika a děti si ve sportovní školce vyzkouší to, co by je asi tak mohlo bavit. Uvidíte sami, jestli z vaší malé holčičky jednou vyroste gymnastka nebo z chlapečka tenista.

Díky tomu, že má sportovní školka příjemné zázemí, dostatek vybavení a kvalitních kantorů, vlastní vždy něco navrch oproti ostatním školičkám. Další předností v této školce je perfektní stravování založené na bio surovinách. Jídelníček je sestaven na míru dětským potřebám se zachováním toho, co mají rády. Setkají se tu s potravinami, které možná ještě z domova neznaly. Snažíme se děti naučit vše potřebné k tomu, abychom v nich podpořili jejich zvídavost a chuť se ptát. Angličtina jim tak půjde skoro sama od sebe. Mimo školkové aktivity se s dětmi chodí na výlety, do divadýlek, školy v přírodě, atd.

U malých dětí je potřeba zaujmout individuální postoj

Každé dítě je jinak jedinečné, zatímco jedno si neumí zavázat tkaničky a sotva řekne pár slov, druhé mluví, že se nedá zastavit a tkaničky by vázalo i ostatním dětem ve školce. U uzavřenějších dětí je nutné zaujmout trochu jiný postoj a do kolektivu je začlenit. Školky Prahy 6 jsou na velmi vysoké úrovni poskytovaných služeb a ví si rady se všemi dětmi. Nemusíte se bát žádné šikany ani jiných sobeckých projevů ostatních dětí. Výukou v angličtině a pohybem jsou děti nucené myslet trochu jinak.