JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Rodina

Vánoční nákupy bez stresu a utrácení? Máme 4 tipy!

Vánoce nám většinou způsobí v peněžence pořádný průvan. Většinou utratíme mnohem víc peněz, než jsme plánovali a než si můžeme dovolit. A nakonec ani nevíme za co. Máme hned čtyři tipy, díky kterým budete mít vánoční útraty pod kontrolou. A navíc předvánoční období přežijete bez stresu!

Vaši dva pomocníci: Rozpočet a seznam

  • Než začnete s vánočními nákupy, napište si na papír částku, kterou si můžete dovolit za dárky utratit. Určenou cenovou hladinu za žádnou cenu nepřekračujte!
  • Následně si napište seznam lidí, pro které budete letos nakupovat vánoční dárky.

Rozpočet, který jste si stanovili, nyní rozdělte mezi lidi na svém seznamu. Hned bude nákup dárků snazší, když bude jasné, že třeba za vánoční dárky pro přítele můžete utratit tisícovku, za tchýni pětistovku, a za dárky pro děti třeba do tří tisíc korun.

Tip: Když bude jasné, za kolik můžete dárky pro své blízké shánět, nákupy budou mnohem jednodušší. Na vanocni-darky.cz najdete nejen inspiraci na dárky pro maminky, pro muže, pro rodiče, babičky, dědečky, … ale navíc můžete zadat cenovou hladinu a najít tak tipy na super levné dárky.

Co zvládnete vyrobit, vyrobte

Neutrácejte zbytečně za jmenovky, stužky a podobné drobnosti, které nakonec stejně skončí v odpadu. Co můžete vyrobit sami, vyrobte to. A pokud patříte k těm zručnějším z nás, můžete sami vyrobit i nějaké dárky. Vlastnoručně vyrobené dárky udělají dvakrát takovou radost!

Dárky nakupujte online

Pokud se chcete vyhnout davům v obchodech a ještě navíc ušetřit, nakupte letos vánoční dárky online. Ušetříte si stres, čas a nakonec i peníze – internetové ceny jsou často nižší než ceny v kamenných obchodech!

Shánějte dárečky včas

Nenechávejte výběr dárků na poslední chvíli. Nebudete se pak muset uchylovat k zoufalým dárkům v podobě ponožek či kosmetických balíčků, které popadnete v obchodě na poslední chvíli. A budete mít čas na přemýšlení nad tím, co by vaše blízké mohlo potěšit.

 

Přihlášení do klubu