JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Rodina

dětské hodinky

Dětské hodinky s GPS pomohou s odpoledním hlídáním

Chcete mít přehled o tom, kde vaše ratolesti zrovna jsou – ale nehodláte jim kvůli tomu telefonovat, protože se pak jinak budou cítit před kamarády trochu trapně. Naštěstí je tu efektivní metoda, která bude děti bavit a vám zajistí detailní informace prakticky o každém jejich kroku.

Nošení hodinek sice už možná pomalu vychází z módy, ale právě tento model si oblíbí každé školou povinné dítě. Řada zajímavých funkcí znamená jediné. Oblíbí si je už na první pohled a nebudou je chtít vůbec sundávat z ruky!

Informace o aktuální poloze i telefonický hovor

Když budete mít trochu pochybnosti, můžete dětem krátce zavolat nebo si vyžádat zaslání fotografie, ze které si ověříte, že je všechno v naprostém pořádku. Dětské hodinky s GPS udají i aktuální polohu s přesností na pět metrů a díky funkci SOS upozorní rodiče na hrozící nebezpečí. Jsou ještě příliš malé na svůj vlastní mobil? Nevadí, hodinky se naučí ovládat i předškoláci, rozhodně nejde o nic složitého! Rodiče mohou jednoduše navolit bezpečnou zónu, pokud ji dítě opustí, dostanou okamžitě zprávu. Už u sebe nemusí nosit mobil, který se ve škole snadno ztratí, hodinky totiž obvykle jen tak z ruky nesundají.

Praktická LED dioda, pohodlné celodenní nošení

Výhod je tu ale ještě mnohem více! Díky LED diodě si děti posvítí na cestu, když už bude šero a gumový pásek zaručí bezproblémové nošení hodinek klidně po celý den, nebudou totiž nikde tlačit ani škrtit. Stopky a krokoměr patří mezi další užitečné funkce, rodiče menších dětí jistě ocení také voděodolné provedení, díky němuž nebude vadit například ani proběhnutí se v dešti. Zajímavé modely, které na první pohled ocení každé dítě – už kvůli barevnému provedení – najdete mimo jiné také na cel-tec.cz, stačí si jen vybrat!

Přihlášení do klubu