JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Rodina

koupel

Už jste vyzkoušela pivní koupel?

I když pivo stále častěji pijí i ženy, zůstává i dnes zejména doménou mužů. Ale v pivním světě si na své přijde také každá žena, která se ráda nechává hýčkat lázeňskou péčí. Pivo je totiž také základem skvělých koupelí, které mají nejen relaxační, ale dokonce i léčebné účinky. Věděli to již naši předci, protože pivní koupele podobné těm, které si můžete dopřát dnes, mají tradici sahající až do 8. století našeho letopočtu. Pak se na blahodárné účinky piva na tělo i duši poněkud zapomnělo, ale posledních zhruba 20 let jejich obliba stále roste.

Jak funguje pivní koupel

Pivo má jedinečné složení – kombinace chmelových silic s vitamínem B a aktivními enzymy, které jsou obsaženy v pivovarských kvasnicích má velmi pozitivní vliv například na pokožku. Základem je horká voda, do níž se přidává pivo, pivovarské kvasnice, ale také bylinky. Pivní koupel pomáhá uvolnit kožní póry a zregenerovat pokožku, která po ní vypadá mladší.  Pomáhá dokonce i při léčbě akné a lupénky a kladný vliv má také na celulitidu. Také vlasy se díky látkám obsaženým v pivu regenerují. Pozitivní účinky má pivní koupel i na duševní stav. Snižuje stres, zlepšuje krevní oběh, podporuje látkovou výměnu a pomáhá vyplavit škodlivé látky z těla. Také při problémech s pohybovým aparátem může být pivní koupel doporučena jako podpůrná léčba a uvolňuje zároveň i svalové napětí.

Zámecký relax ve Slavičíně

Chcete vyzkoušet pivní koupele, odpočinout si a užít si péče jako zámecké paní? Zkuste některý z balíčků, které nabízí zámek Wichterle ve městě Slavičín nedaleko Luhačovic. Pivní lázně jsou zde umístěny v hlubokých zámeckých sklepech, kde budete odpočívat v modřínových kádích. Pivní koupel je obohacena o přísady z bylin a patří k ní také masáž bylinným polštářkem a odpočinek na lůžku. Vlastní koupel může být kombinována také s dalšími wellness procedurami, jako je například aromatická parní sauna, relaxační masáž či návštěva sauny a vířivky, případně zábaly. A přímo povinností je ochutnat i místní pivo Hugon.  Ubytování je přímo na zámku a správnou dámskou jízdu můžete doplnit i o návštěvu místní kavárny, restaurace či archívu vín.

Přihlášení do klubu