JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Volný čas

pracovní bundy

Zimní pracovní bundy, které vás ochrání před nepříznivým počasím

V chladném počasí potřebujete oblečení, ve kterém vám nebude zima a zároveň se v něm budete moci volně pohybovat. Vybrat ale správnou pracovní zimní bundu není jen tak. Poradíme vám, jakou zvolit, aby byla skvělým pomocníkem nejen v práci, ale i ve vašem volném čase.

Zimní pracovní bundy i pro běžné nošení

Jestli ve svém zaměstnání nepotřebujete speciální pracovní oblečení, můžete si svou zimní pracovní bundu vybrat takovou, kterou využijete i pro volnočasové aktivity. Zvolte bundu s kapucí, která se vám bude hodit v nepříznivém počasí. Dbejte na dostatečný počet kapes. Pokud u sebe nosíte nějaké drobné věci, vybírejte bundu, která má vnitřní kapsu, nedojde tak omylem ke ztrátě předmětů z venkovních kapes. Případně vyberte venkovní kapsy se zipem. Pád klíčů do sněhu opravdu slyšet není.

Podívejte se například do nabídky obchodu TOMIS CZ, kde najdete přesně takovou zimní bundu, kterou potřebujete.

Tip na pracovní zimní bundu

Zateplená zimní bunda s kapsami je například bunda THERMIC EASY v kamufláž vzoru. Kapsy se zipem zajistí bezpečí uložených předmětů, kapuca ochrání před nepřízní počasí a manžety a spodní lem s gumičkou nedovolí chladu dostat se tam, kam nemá.

Pracovní bundy reflexní

Jsou ovšem povolání, kde potřebujete být vidět. K tomu slouží zimní reflexní pracovní bundy. Díky správnému střihu se v bundě budete moci volně pohybovat. Bunda by měla být ušita z nepromokavého materiálu. Pokud bude mít zimní reflexní bunda krytý zip, nebude vám přes něj foukat a udržíte se déle v teple.

Tip na pracovní reflexní bundu

Reflexní pracovní bunda ARDON HOWARD je ideální volbou reflexní pracovní bundy. Je zateplená, kapuca se dá schovat do límce. Zip je krytý légou, takže přes něj nebude foukat, na rukávech je stahovací manžeta, kterou si můžete upravit pro vaše pohodlí i udržení tepla.

Pracovní bundy dámské

I ženy pracují v zimě. Dámská pracovní bunda by měla být samozřejmě hřejivá, kapuce vás ochrání před nepříznivým počasím. Pokud bude mít bunda zip na kapsách, můžete si do nich schovat například klíče nebo mobil, v případě velmi nepříznivého počasí, zavřené kapsy zajistí to, že skrz ně nebude foukat.

Tip na dámskou pracovní zimní bundu

Dámská pracovní zimní bunda EVEREST je dostupná v 5 barevných variantách. Bunda má celopropínací zip s krytkou na bradu. Kapuca má podšívku. V bundě se budete moci volně pohybovat a bude vám v ní příjemné teplo.

Přihlášení do klubu