Kariérní cesta je plná výzev a příležitostí, a právě tyto dvě složky tvoří základ pro růst a úspěch. Každá žena má svůj vlastní jedinečný příběh a každý z nás může najít motivaci a inspiraci v odhodlání a úspěchu druhých. Přinášíme vám příběhy několika silných a úspěšných žen, kteří díky svému nasazení dosáhly mimořádných výsledků. Navíc vám nabízíme několik cenných rad pro kariérní růst, které vám mohou pomoci posunout se dál a dosáhnout svých cílů.

Blockbustery opět začínají vládnout plátnům kin a lákají diváky na velkolepé filmové pecky. Není tak překvapením, že další z nich pochází z dílny Marvel. Ani po letech neutichá hlad a chuť po komiksových filmech všeho druhu. O tom svědčí i slavnostní premiéra filmu Black Panther: Wakanda nechť žije v kině IMAX, kde bylo úplně plno a českých celebrit více než požehnaně.

Hráči celosvětově milovaná a uznávaná videohra Uncharted se dočkala filmového zpracování. V hlavní roli dobrodruha, zlodějíčka a lovce pokladů se neobjeví nikdo jiný než mladý, pohledný a talentovaný herec Tom Holland.

Umění okouzlit krásné ženy a současně být obdivován muži, to se jen tak někomu nepoštěstí, o kom je tedy řeč? Mladý, talentovaný, úspěšný, a ještě velmi sympatický, to je náš reprezentant ČR a jezdec světového poháru Jet Surf Matyáš Kulich. Matyáš, který si jednoduše říká Maty.

Komedie „Něco na zub“ je prvním filmem z připravovaného cyklu Hlavně to zdraví. V humorně laděných příbězích o lidech, jejichž mládí je nenávratně pryč, ale kteří mají do důchodu ještě daleko, se diváci mohou těšit na plejádu hereckých hvězd. Do prvního z příběhů režisér Jiří Vejdělek obsadil Simonu Stašovou, Jiřího Langmajera, Miroslava Hanuše a Annu Fialovou. Scénáře ke všem filmům napsal Marek Epstein.

Florian Gschwandtner založil společně s třemi kolegy v roce 2009 světoznámou společnost Runtastic. Dnes je Runtastic s více než 140 miliony registrovaných uživatelů jednou z nejúspěšnějších fitness aplikací na světě.

Přestože Švandovo divadlo patří k těm pražským scénám, které se rozhodly otevřít nejdřív v březnu 2021, hned na úvod příštího roku pro diváky připravují světově unikátní novinku.

Velkolepou premiéru nového filmu Ad Astra s Bradem Pittem v hlavní roli si v pražském kině IMAX nenechala ujít celá řada českých celebrit.

Na filmový festival do Karlových Varů dorazila také moderátorka, modelka a Blesk Česká Miss Earth pro rok 2013, Monika Leová. Ta zde měla spoustu pracovních povinností, ale našla si čas i na odpočinek a hýčkání.

Několikanásobná držitelka hudebních cen Anděl, Barbora Poláková finišuje. Do svého klipu si Barbora za parťačku vybrala snowboardistku a olympijskou vítězku Evu Samkovou.

V IMAX na pražské Floře se konala slavnostní premiéra hororového snímku La Llorona: Prokletá žena. Na premiéru se dostavila i plastiková královna Eva Feuereislová, se kterou dorazil i muzikálový zpěvák Ondřej Bábor.

V sobotu v přístavu na Lipně nejen pršelo, tekla zde i krev!

Bývalá herečka Slováckého divadla Andrea Hoffmanová ztvárnila jednu z hlavních rolí v nové pohádka Zdeňka Trošky „Čertoviny“. Pohádka o dvou čertech, kteří se vydávají do lidského světa, vstupuje do kin 4. ledna 2018

Premiéru filmu X-Men: Apokalypsa si nenechalo ujít spoustu známých českých tváří: Kryštof Michal, Lukáš Macháček, Petr Říbal, Elis, Michaela Dolinová, Petra Svoboda a další

Víš, proč mají Japonky tak krásnou pleť až do vysokého věku? Je to protože ví, jakou kosmetiku mají používat a mají dostatek odpočinku. Uvědomují si, že dokonalá krása ženy začíná bezchybnou hedvábnou pletí.

Klaunské duo o přátelství, jehož autorkami a hlavními aktérkami jsou Anna Polívková a Martha Issová zaznamenalo pochvalné recenze kritiků a nadšené reakce diváků.

Víte, jaký dárek si nadělila Sandra Parmová pod vánoční stromeček? Co jste o této moderátorce asi nevěděli.

Jitka Čvančarová už pošesté vyzvala dvanáct významných osobností, aby se zapojily do kampaně na pomoc lidem s nemocí motýlích křídel. V kalendáři se objeví Anna Geislerová, Tereza Voříšková, Lucie Vondráčková, Dan Bárta, Dara Rolins, Simona Krainová, Ben Cristovao a dalších pět osobností českého veřejného života.

Přípravy na natáčení filmu Milada, prvního celovečerního snímku o Miladě Horákové, jsou v plném proudu.

I přesto, že není Tereza Kostková zvyklá nekulaté narozeniny cíleně slavit, v případě posledních “třicetin“ změnila názor. Společně s manželem a synem vyrazila na rodinnou večeři do fine dining restaurace Cohiba Atmosphere, která se nachází v prvním patře restaurace La Bodeguita Del Medio v centru Prahy. Jako překvapení na ni čekalo bohaté degustační menu, dort i s ohňostrojem, překrásná kytice a luxusní šampaňské.

Tak to tu opravdu ještě nebylo! Uhodnete, co vznikne, když se spojí třicet dobrých duší a porcelánové nočníky? Naprosto netradiční a ojedinělá charitativní akce, při které naše známé osobnosti dokázaly jak svůj smysl pro dobro, kreativitu, tak i humor.